WojnaKhorinisRP

Serwer Gothic multiplayer RP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-10-30 21:50:16

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Moja historia

Nazywam się Klon. Pochodze z małej osady na kontynęcie. Przed podbojami byłem Prusakiem. Gdy nasz kraj padł dołączyłem do amerykanów, ale zaraz i oni upadli. wtedy przeszedłem do afrykanów, tam otrzymałem na wejści kilka tytułów troche ziemi i stopień pułkownika. Sprawdzałem się jako dowódca. Dzięki moim staraniom król Khorinis nie był w stanie podbić afryke, ale pewnego dnia, władca afrykanów został zabity, oskarżono mnie o zabicie. Po tych oskarżeniah ja i moji ludzie uciekliśmy do Hiszpanów. Tam walki trawły już w najlepsze. Jednak moje pojawienie się porzechlił szale zwycięstwa na strone Hiszpanów. Podczas obrony pewnej osady zostaliśmy napadnięci ze wszystkich stron. Moji ludzie zostali wybici a ja uciekłem do klasztoru. Tam nie docierały do nas żadne wieści o wojnach, aż do czasu gdy odd murami klasztoru pojawili się Hiszpanie. Zaatakowali opactwo i zdobyli je, wszystkich, których złapali zabijali na miejscu, wszystkich prucz mnie. Za to że mężnie walczyłem wcześniej po ich stronie zostałem oszczędzony. Zabrałem swe dobra i ruszyłem w tułaczkę po świecie. Podrużując poznawałem wiele ciekawych osób,wykonywałem różne zlecenia, pewnego dnia, gdy moja drużyna miała dość ciągłych podruż, postanowiłem zbudować sobie posiadłość za zaoszczędzone pieniądze. Zaraz po ukończeniu prac zaczeli do mnie przychodzić okoliczni mieszkańcy z prośbami abym pozbył się bandytów nękających okolicę. Gdy wraz z mymi ludźmi wykonaliśmy to zlecenie ludzie opsypali nas złotem. Wtedy postanowiłem że zostaniemy najemnikami. Niestety dla jednego z mojich wojowników to się nie spodobało, odszedł i założył własną bandę. Są to zwykli bandyci ale nie atakują nas a my ich. Może kiedyś do nas powrucą? Może nie? Wkońcu nikt nie wie co przyniesie jutro.


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

#2 2012-10-31 16:28:37

dawidoplcom

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 32
Punktów :   

Re: Moja historia

wow ale napisałeś xD


za hiszpanie !

Offline

 

#3 2012-10-31 17:48:55

dada240

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 79
Punktów :   

Re: Moja historia

ZIAWALIŚTA HIŚTOLIA


Najpierw bylo tak. bociana dzibał szpak a potem byla zmiana i szpak dziobal bociana
a potem byly jeszcze trzy takie zmiany.
Ile razy szpak był dsziobany??

Offline

 

#4 2012-10-31 19:57:52

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Re: Moja historia

:-D


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sf.pun.pl www.wolnifarmerzywf.pun.pl www.ordalicium.pun.pl www.cs-bezdomni.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl