WojnaKhorinisRP

Serwer Gothic multiplayer RP


#1 2012-11-09 22:43:24

Wrzód/Diego

Moderator

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 20
Punktów :   

Propozycje fabuł: Wrzód

Dada240 syn króla przybył do Khorinis statkiem Esmeralda aby sprawdzić stan w jakim jest wyspa, Ale nie spodziewał się jednego: mianowicie nie mógł wrucić do Myrtany ponieważ bandyci których dowódcą był niejaki Wrzód nie pozwolą mu opuścić khorinis i ciągle czają się na jego śmierć. Jeszcze gorsze jest to że Klasztor został zajęty przez Hiszpańską Inkwizycje, Dada się załamał. 3 dni później łódką przypłynął goniec i oznajmił że Król nie żyje , Dada prawie zemdlał po tej wiadomości. Szpiedzy Hiszpanów i Bandytów usłyszeli okrzyki rozpaczy dady i donieśli swoim dowódcą. Oni bardzo się ucieszyli, Gdy Dada został królem w Myrtanie zapanował chaos, wierni słudzy króla chciali aby bandyci lub hiszpanie zabili Dade każdy chciał być kandydatem do króla. Wierni generałowie ciągle próbują ich powstrzymać. Jedyną nadzieją Dady jest zaprzyjażnienie się z Najemnikami którymi dowodzi Klon, są oni byłymi skazańcami więc mało prawdopodobne że przyłączą się do króla ponieważ to z rozkazu jego ojca Rhobara II trafili do koloni z której dopiero wrócili. Czy Dada zginie na swojej wyprawie? Czy Wrzód czy dawidocompl (dowódca Hiszpanów) a może Klon, który z nich przejmie władze nad Khorinis? Czy magowie ognia przyjdą na pomoc nowemu królowi? A może to król wybije wrogów i spowrotem odeśle ich do koloni. Jedno jest pewne tutaj nie można się nudzić a jeżeli pozwolisz sobie na chwile nieuwagi może to się źle dla ciebie skończyć, nawet jak zaśniesz nie masz 100% pewności czy się obudzisz. Miejmy nadzieje że Khorinis nie ulegnie całkowitemu zniszczeniu i żeby słudzy Baliara trzymali się od wojny tej jak najdalej!




Czekam na komentarze i oceny moja to 10/10 za świetnie rozwiniętą fabułe (i co moja hista jest The Best )


Ale Fajnie! Ej no nie uciekaj!

Offline

 

#2 2012-11-10 19:48:29

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Re: Propozycje fabuł: Wrzód

6/10
Ponieważ nie jes spójna z historią któreg kolwiek z dowódców.


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

#3 2012-11-10 22:54:52

dada240

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 79
Punktów :   

Re: Propozycje fabuł: Wrzód

yyyyy nie przeczytales historii innych 5/10


Najpierw bylo tak. bociana dzibał szpak a potem byla zmiana i szpak dziobal bociana
a potem byly jeszcze trzy takie zmiany.
Ile razy szpak był dsziobany??

Offline

 

#4 2012-11-11 12:09:04

Wrzód/Diego

Moderator

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Propozycje fabuł: Wrzód

przeczyałem wg i chcialem zrobić ogólnie własną fabułe i nawiązuje do wszystkich dowódców co sie stało zanim serv odpalił


Ale Fajnie! Ej no nie uciekaj!

Offline

 

#5 2012-11-19 13:34:37

dawidoplcom

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 32
Punktów :   

Re: Propozycje fabuł: Wrzód

nie czytałeś innych fabuł więc daje 5/10


za hiszpanie !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiacity.pun.pl www.filozofia.pun.pl www.ostrowiec.pun.pl www.zse-3d.pun.pl www.bleachfani.pun.pl