WojnaKhorinisRP

Serwer Gothic multiplayer RP


#1 2012-11-11 11:28:50

dada240

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 79
Punktów :   

Konkurs na spawn pointy

Robie nowy konkurs do wygrania Awans chyba ze sie jest dowodca to wtedy zwieksze staty

Ja nie umiem robic spawn pointow wiec niech ktos w odpowiedzi napisze spawnpointy do
Koszar.
portu.
klasztoru.
Farma onara.
jaskinia bandytow (tu juz prosze wybrac samemu jakakolwiek jaskinie.)
i narazie wszystko jak czegos zapomnialem to dopisac


Najpierw bylo tak. bociana dzibał szpak a potem byla zmiana i szpak dziobal bociana
a potem byly jeszcze trzy takie zmiany.
Ile razy szpak był dsziobany??

Offline

 

#2 2012-11-11 12:10:09

Wrzód/Diego

Moderator

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Konkurs na spawn pointy

ej my mamy kryjówke w Wieży Dextera


Ale Fajnie! Ej no nie uciekaj!

Offline

 

#3 2012-11-11 13:29:26

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Re: Konkurs na spawn pointy

Kryjówka Dextera jest za blisko naszej bazy. Ja bym proponował tą jaskinię pod mostem pilnowanym przez  rabusia


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

#4 2012-11-11 16:34:30

Wrzód/Diego

Moderator

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Konkurs na spawn pointy

to co że za blisko? -__-  a jeżeli twoi ludzie beda tam chodzic to twoja wina jezeli chcesz być dowódcą musisz ogarniać ludz. Taaaa jaskinia. W RP dużo będzie bandytów 1 jaskinia dla kilku bandytów -_-


Ale Fajnie! Ej no nie uciekaj!

Offline

 

#5 2012-11-12 13:06:48

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Re: Konkurs na spawn pointy

Może być też jaskinia w lesie obok miasta. Wiesz wychodzisz z miasta bramą obok targowiska i idziesz aż do tych schodów w dół, tam gdzie są te wargi, cieniostwór, i w tej jaskini gobliny, tam jest mnóstwo miejsca i w którejś jaskini są drzwi


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.driftteam.pun.pl www.bakowyt2.pun.pl www.elite-gamers.pun.pl www.metin2cheaty.pun.pl www.magicznyszczecin.pun.pl