WojnaKhorinisRP

Serwer Gothic multiplayer RP


#1 2012-11-08 20:40:26

dada240

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 79
Punktów :   

Propozycje Fabuł: Klon

Wszysto zaczeł się gdy w Khorinis zaczoł pogłębiać się kryzys gospodarczy. Po słabych plonach jesienią i ciężkiej zimie ludzie zaczeli się buntować. Król nie miał wyboru, zgodził się na pożyczenie pieniędzy u Prusaków. Dzięki temu kraj zaczoł wychodzić z kryzysu, a nawet rozkwitać. Stary król ciągle zwlekał z oddaniem długu. Ten zaś ciągle rósł. Wreszcie władca umarł. Tron odziedziczył jego syn Dada240. Nie miał zamiaru spłacać długu. Wiedział jednak że zbytnie zwlekanie z zapłatą może groźci wojną, zebrał więc liczne wojska i pierwszy zaatakował Prusaków. Wojna przebiegła szybko i w 4 tygodnie cały kraj był pod jego kontrolą. Słyszał jednak plotki że władca Prus żyje, i uciekł do afryki. Dada obawiał się że może on zorganizować nową armię i ruszyć na Khorinis. Zachęcony przez poprzedni sukces militarny i swych doradców podbił Afrykę. Osobiście skazał na śmierć rodzinę królewską. Jednak tocząc wojny zaniedbał gospodarkę i kraj znowu nawiedziła fala kryzysów. Król nie miał wyboru, musiał ruszyć ze swymi wojskami do Ameryki, kraju, któwy według plotek był tak bogaty że całe miasta budowano ze złota. Jednak na ich ziemiach spotkał wojska Hiszpańskie. Doszłw wtedy do incydentu, który zaowocował wojną między tymi krajami. Mimo wielkiej siły militarnej i doświadczenia, władca Hiszpanni musiał poddać się. Jednak jego syn i część wojsk uciekli i zaatakowali klasztor na wyspie Khorinis. Gdy Dada powrócił do miasta i usłyszał o tym bardzo się rozzłościł. Nie zaatakował jednak klasztoru gdyż miał zbyt osłabione wojsaka po prowadzonych wojnach. Do tego w okolicy zaczeła grasować spora szajka bandytów prowadzona przez niejakiego Wrzóda/Diega. A na terenie starej farmy zamieszkali najemnicy, którzy nmogli w karzdej chwili dołączyć do którejś strony. Prowadzeni byli oni przez Klona, weterana wojen w Prusach, Afryce, Ameryce, Hiszpanni. Zaczeły też krążyć pogłoski o planowanych buntach przez podbite ludy

Dada240
Oceniajcie wy mi sie niechce mam duzo spraw na glowie
NP. 1/10 Itd.

Ma ocena to 7/10


Najpierw bylo tak. bociana dzibał szpak a potem byla zmiana i szpak dziobal bociana
a potem byly jeszcze trzy takie zmiany.
Ile razy szpak był dsziobany??

Offline

 

#2 2012-11-08 23:02:17

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Re: Propozycje Fabuł: Klon

11/10
Bo ja napisałem


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

#3 2012-11-09 22:22:29

Wrzód/Diego

Moderator

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 20
Punktów :   

Re: Propozycje Fabuł: Klon

7/10 bo odmiana Wrzoda a nie Wrzóda (zła odmiana mojego nicku grozi niebiezpieczeństwem)


Ale Fajnie! Ej no nie uciekaj!

Offline

 

#4 2013-02-27 17:55:23

dada240

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 79
Punktów :   

Re: Propozycje Fabuł: Klon

na stronie było głosowanie i z niego wynika że KLON WYGRAŁ Gratuluje ci


Najpierw bylo tak. bociana dzibał szpak a potem byla zmiana i szpak dziobal bociana
a potem byly jeszcze trzy takie zmiany.
Ile razy szpak był dsziobany??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ostrowiec.pun.pl www.freesamples.pun.pl www.bleachfani.pun.pl www.tibiacity.pun.pl www.filozofia.pun.pl