WojnaKhorinisRP

Serwer Gothic multiplayer RP


#1 2012-10-26 16:14:25

dawidoplcom

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 32
Punktów :   

Jak powstała hiszpańska inkwizycja

.Pewnego dnia król khorinis z amią zatakował wieś w której żyli hiszpanie.Wszyscy walczyczyli ale na nic wioska zostala spalona ale przezyło kilka osób.Jeden z nich pragnął zemsty więc stworzyl armie i ruszył do klasztoru.Tam wygraliśmy i  zdobyliśmy klasztor.Dowudca magów zaproponował nam sojusz.Zgodziliśy się i wtedy stworzono flagę miecze i zbroje.I nazwano ten ród Hiszpańska inkwizycja.A wioska która została spalona zaczeła być naprawiana.I zostala farmą hiszpanowie czesto ją odwiedzali i tam rekrutowali ludzi.Teraz król dowiedział sie o nas i prubuje nas zniszczyc.Hiszpanowie mają wiele planów ataku na Khorinis ale wolą poczekać na dobry moment.Teraz chca mieć sojusz z najemnikami i bandytami żeby zatakować razem.I zdobyć miasto a potem kolonie.

Ostatnio edytowany przez dawidoplcom (2012-10-26 16:16:38)


za hiszpanie !

Offline

 

#2 2012-10-29 16:08:22

dada240

Administrator

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 79
Punktów :   

Re: Jak powstała hiszpańska inkwizycja

Jedno sie nie trzyma Kupy PO HUJ KRÓLA KHORINIS ATAKOWAŁ HISZPANIE
(Trza było napisać BYŁA WOJNA MIEDZY ... a ... i tyle) a poza tym SPOX Historia ja tez napisze podobna o miascie i wspomne o wojnie


Najpierw bylo tak. bociana dzibał szpak a potem byla zmiana i szpak dziobal bociana
a potem byly jeszcze trzy takie zmiany.
Ile razy szpak był dsziobany??

Offline

 

#3 2012-10-29 20:09:55

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Re: Jak powstała hiszpańska inkwizycja

Ja wykożystam wasze wątki przy pisaniu histori najemników


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

#4 2012-10-30 14:54:03

dawidoplcom

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-18
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak powstała hiszpańska inkwizycja

ok to wykorzystaj


za hiszpanie !

Offline

 

#5 2012-10-31 09:41:24

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Re: Jak powstała hiszpańska inkwizycja

Wykorzystałem


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msw.pun.pl www.battlecraft.pun.pl www.rozyny-info.pun.pl www.noname-ts1.pun.pl www.nmw.pun.pl