WojnaKhorinisRP

Serwer Gothic multiplayer RP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-11-01 17:48:32

 Klon

Ja, ostatni z wolnych ludzi

Skąd: Ostatni wolny bastion
Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 61
Punktów :   

Obowiązki przy pracy

Ochrona szefa - pilnują mnie gdy ide za farmę i gdy przyjmuje ważnych gości
Ochrona farmy - chodzą po farmie i pilnują porządku
Ochrona głównego budynku - jeden stoji przed wejściem i pilnuje, a drugi chodzi po domu
Ochrona magazynu - pilnuje żeby do magazynu nie wchodził nikt poza kwatermistrzem, zaopatrzeniowcem i szefem
myśliwy - dostarcza mięso, skury i trofea zwierzęce, wyrabia łuki i strzały
medyk - dba o zdrowie najemników
kwatermistrz - dba o pożądek w magazynie, informuje zaopatrzeniowca czego brakuje
drwal - dostarcza drewno na opał, deski, łuki i strzały
szpieg - szpieguje wyznaczone przez szefa osoby
nauczyciel walki w zwarciu - uczy walki mieczem
nauczyciel walki na dystans - uczy strzelania z łuku
doradca szefa -doradza szefowi kiedy zaatakować, kiesy zawrzeć pokój lub wypowiedzieć wojnę
zaopatrzeniowiec - zbiera listę potrzebnych rzeczy od kwatermistrza i je załatwia, jeśli nie jest w stanie czegoś załatwić to informuje o tym handlarza
handlarz - sprzedaje niepotrzebne rzecz i skupuje to o co go poproszą inni, w szczegulności zaopatrzeniowiec
szef ochrony - jest odpowiedzialny za stan ochrony, w razie potrzeby zwania źle spisujących się ochroniarzy lub zatrudnia nowych
posłaniec - zanosi i przynosi listy wysłane/przysłane do szefa


Ja wole być oststni zamiast zostać na przedzie, przynajmniej nie musze się wciąż za siebie.
Ja wole być ostatni ale mieć luz i jaja, zachować luz na fali jak mróz w Himalajach
Nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwątpili pokaż że sie mylili. Życie to nie zasze droga na niej róże

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutogra-rpg.pun.pl www.bleach-gotei13.pun.pl www.poczatkidziejowkolonii.pun.pl www.forummenelgame.pun.pl www.script0maniacy.pun.pl